Nieuwe Jurytaken 05-03-2016 t/m 23-04-2016

Tafel Fluiten
X122B-FB 05-03-16 10:45 EBBC Mix U12 1 Vlijmscherp SVH Mix U12 1 Ouders R.Post – T.Ambaum
ZX123E-DA 05-03-16 10:45 EBBC Mix U12 3 Springfield Mix U12 1 Ouders M.Lefeber – R.Kuiper
ZJ161A-FD 05-03-16 12:00 EBBC Jongens U16 1 High Five Jongens U16 2 D22/D22 R.Melaet – R.v.d.Dungen
ZX141A-FB 05-03-16 12:00 EBBC Gemengd U14 1 Basketbal Academie Limburg Mix U14 2 JU18-2/JU18-2 D.Bakker – M.Boons
ZD221A-CF 05-03-16 13:45 EBBC Dames U22 1 Quo Vadis VHG Dames U20 1 JU14-1/JU14-1 J.Hooi – A.v.Loon
ZJ183B-AC 05-03-16 13:45 EBBC Jongens U18 2 Springfield Jongens U18 2 JU14-1/JU14-1 M.v.d.Pol – C.Hoedemakers
ZJ182A-BC 05-03-16 15:45 EBBC Jongens U18 1 BC Langstraat Shooters Jongens U18 1 JU18-2/JU18-2 M.v.d.Pol – M.Veldman
ZM181A-AD 05-03-16 15:45 EBBC Meisjes U18 1 OBC Meisjes U18 1 D22/D22 M.Schuurmans – M.Sahin
HS2DC-DK 05-03-16 18:30 EBBC Heren 1 BC Kimbria Heren 1 JU18-1/JU18-1/JU18-1 Bond
Tafel Fluiten
H20DB-Eb 12-03-16 15:45 EBBC Heren U20 1 BC Kimbria Heren U20 1 HS1/HS1/HS1 Bond
ZM141A-CD 12-03-16 15:45 EBBC Meisjes U14 1 Akros Meisjes U14 1 Ouders D.Gill Ortells – S. de Vos
HS2DC-DC 12-03-16 18:30 EBBC Heren 1 Basketiers ’71 Heren 1 Bond
Tafel Fluiten
ZX123E-DC 13-03-16 12:30 EBBC Mix U12 3 Almonte Mix U12 3 Ouders M.v.Osch – L.den Otter
ZJ183B-AE 13-03-16 12:30 EBBC Jongens U18 2 E.B.C.G. Jongens U18 1 JU16-2/JU16-2 R.Cooijmans – B.v.Eijndhoven
ZJ163B-CE 13-03-16 14:15 EBBC Jongens U16 2 The Black Eagles Jongens U16 2 JU18-2/JU18-2 M.Boons – D.Tjokroatmo
ZHS3A-EK 13-03-16 14:15 EBBC Heren 3 E.L.B.C. Heren 1 JU18-2/JU18-2 Bond
Tafel Fluiten
X141A-FD 26-03-16 12:00 EBBC Gemengd U14 1 Blauw-Wit Gemengd U14 1 VU14/VU14 T.Ambaum – M.Veldman
ZJ183B-AF 26-03-16 13:45 EBBC Jongens U18 2 Slamdunk ’97 Jongens U18 1 JU14-1/JU14-1 P.Adena – A.Jens
ZM141A-CE 26-03-16 13:45 EBBC Meisjes U14 1 Attacus Meisjes U14 1 JU14-1/JU14-1 J.Post – R.Melaet
ZJ182A-BD 26-03-16 15:45 EBBC Jongens U18 1 Eastwood Tigers Jongens U18 1 VU14/VU14 N.Nazier – R.v.Buul
ZJ163B-CD 26-03-16 15:45 EBBC Jongens U16 2 Taxandria Pilots Jongens U16 1 JU18-2/JU18-2 J.Herber – D.v.d.Pol
LHS2DC-DI 26-03-16 18:30 EBBC Heren 1 Bladel Heren 1 JU16-2/JU16-2/JU16-2 Bond
Tafel Fluiten
ZX122B-FC 02-04-16 10:45 EBBC Mix U12 1 Attacus Mix U12 2 Ouders R.v.Lith – C.Hoedemakers
ZX123E-DB 02-04-16 10:45 EBBC Mix U12 3 BV Rush Mix U12 1 Ouders A.Kroma – A.Jens
ZX141A-FE 02-04-16 12:00 EBBC Gemengd U14 1 OBC Gemengd U14 1 JU18-2/JU18-2 HS2/HS2
ZJ182A-BE 02-04-16 12:00 EBBC Jongens U18 1 EVBV Octopus Jongens U18 1 JU18-2/JU18-2 HS2/HS2
ZHS2A-BK 02-04-16 13:45 EBBC Heren 2 B.C. Waldric Heren 1 JU20/JU20/JU20 Bond
ZJ183B-AD 02-04-16 13:45 EBBC Jongens U18 2 BV Rooi Jongens U18 1 JU18-1/JU18-1 R.v.Hirtum – T.Bruijstens
LH20DB-Ed 02-04-16 15:45 EBBC Heren U20 1 High Five Heren U20 1 M.v.d.Pol/HS2/HS2 Bond
Tafel Fluiten
J183B-AG 09-04-16 13:45 EBBC Jongens U18 2 Quo Vadis VHG Jongens U18 1 JU16-1/JU16-1 T.Rotgans – Q.Rotgans
ZD221A-CA 09-04-16 13:45 EBBC Dames U22 1 Attacus Dames U22 1 M.v.d.Pol/ JU16-1 T.Bruijstens – J.Herber
LH20DB-Eh 09-04-16 15:45 EBBC Heren U20 1 Rotterdam Basketbal Heren U20 1 D22/D22/M.v.d.Pol Bond
ZJ161A-FE 09-04-16 15:45 EBBC Jongens U16 1 Yellow Sox Jongens U16 1 D22/D22 A.v.Loon – R.v.Buul
LHS2DC-DF 09-04-16 18:30 EBBC Heren 1 Den Dungk Heren 1 JU16-1/JU16-1/JU16-1 Bond
Tafel Fluiten
ZM181A-AC 10-04-16 12:30 EBBC Meisjes U18 1 Attacus Meisjes U18 1 JU18-1/JU18-1 H.Bellaraj – A.Kivits
ZX141A-FC 10-04-16 12:30 EBBC Gemengd U14 1 Biks Shots Gemengd U14 1 JU16-2/JU16-2 HS2/HS2
ZHS3A-EG 10-04-16 14:15 EBBC Heren 3 JRC Heren 3 JU18-1/JU18-1 Bond
ZHS2A-BD 10-04-16 14:15 EBBC Heren 2 JRC Heren 2 VU14/VU14 Bond
ZJ182A-BA 10-04-16 16:15 EBBC Jongens U18 1 Blauw-Wit Jongens U18 1 VU18/VU18 HS2/HS2
ZJ163B-CB 10-04-16 16:15 EBBC Jongens U16 2 Vlijmscherp SVH Jongens U16 1 VU18/VU18 B.Korthout – A.Haumahu
Tafel Fluiten
ZX123E-DE 23-04-16 10:45 EBBC Mix U12 3 BC LIESHOUT Mix U12 2 Ouders A.Maas – E.Schellekens
ZX122B-FE 23-04-16 10:45 EBBC Mix U12 1 Attacus Mix U12 3 Ouders S.v.d.Weijenberg – N.Maghrbi
ZM181A-AF 23-04-16 12:00 EBBC Meisjes U18 1 Springfield ’75 Meisjes U18 1 HS3/HS3 D.Giebels – H.v.d.Pol
ZM141A-CF 23-04-16 12:00 EBBC Meisjes U14 1 Aeternitas Meisjes U14 1 HS3/HS3 D.Bakker – R.Paerels
ZD221A-CB 23-04-16 13:45 EBBC Dames U22 1 BC Vlissingen Dames U22 1 VU14/VU14 HS2/HS2
ZHS3A-EJ 23-04-16 13:45 EBBC Heren 3 Tenderfeet Heren 1 VU14/VU14 Bond
ZHS2A-BA 23-04-16 15:45 EBBC Heren 2 Barons Heren 3 HS1/HS1 Bond
LHS2DC-DH 23-04-16 18:30 EBBC Heren 1 JRC Heren 1 HS2/HS2/HS2 Bond