Voorlopige Teamindelingen

De TC heeft de voorlopige teamindelingen bekend gemaakt.

Aanvullingen/wijzigingen volgen zo spoedig mogelijk, houd de site dus in de gaten!

Voor vragen en/of opmerkingen:

Heren 1 (MSE 1)
Leo van Beurden
Michael van Bijsterveld
Ad van Dalen
Jaap van de Gevel
Dirk Heling
Ton Huisman
Jan van Kollenburg
Dirk van Liempt
Dean Nedd
Marcel Schuurmans
Hub Tillemans
Steven de Vos
Jasper van Weert
Heren 2 (MSE 2)
Hassan Bellaraj
Raoul Cooijmans
Bram van Eijndhoven
Armani Haumahu
Gijs van Hooft
Wouter Keersemaker
Aldo Kivits
Bas Korthout
Daniel Krah
Martijn van Meurs
Stefan van Meurs
Sep Otten
Jeffrey Roeffen
Luc Voogd
Mannen U22 (M22 1)
Marco Braken
Duncan van de Goor
Jordy Herber
Rick van Hirtum
Christjan Hoedemakers
Aron Jens
Rajan van Lith
Quentin Rotgans
Tycho Rotgans
Ward Schaveling
Bas Vissers
Davy Wittenberg
Tom Huiberts
Mannen U20 (M20 1)
George Alsalloun
Maciek Bartos
Merijn Boons
Bram van Hirtum
Daan van Os
Mitchel Reijnders
Rohan Schudde
Sil van Suijdam
Dion Tjokroatmo
Tijn van Veen
Mathieu Veldman
Ralph Vermeulen Windsant
Wesley de Vogel
Jasper van Weert
Mannen U18 (M18 1)
Ozan Aydogan
Cavin Damen
Barlas Dilekoglu
Ayham Doumani
Rutger Kuiper
Felix Marfo
Desentje de Meza
Mitch van Osch
Rick Post
Omer Osman Sacan
Finn Schouten
Ricardo van Vessem
Zen Visser
Thijs Tieland
Mannen U16 1 (M16 1)
Bekir Danhoxha
Milan Gout
Douwe Kramer
Dani ter Linden
Bram Mauriks
Scott van der Meulen
Ward Pellis
Alkan Tegmen
Eren Unal
Stijn Vissers
Mannen U16 2 (M16 2)
Kas Beije
Lars Borsetti
Senna Cairo
Max Van Diejen
Kick Granneman
Richard Porkoros Jamalabad
Wouter Punter
Daan Schipper
Joren Timmermans
Euwe de Wilde
Bowie van der Ark
Dani ter Linden
Mix U14 1 (X 14 1)
Tyco van Alphen
Senne van den Bekerom
Thian Bolder
Jarne Bueters
Lieve Van Buuren
Cas van Herpen
Emre Macit
Desmond McFarland
Job Megens
Vince Pas
Mitch van Trigt
Irfan Vidimlic
Mix U14 2 (X14 2)
Orhun Aksoylu
Jamie van der Ark
Toon Blom
Davey Damen
Eren Doganay
Ryan Gerritsen
Guido Hoek
Jesse Kiers
Diego Leon Daams
Omer Toprakli
Huseyin Demirci
Dinand Vogels
Mix U10 1 (X10 1)
Ziggy van der Ark
Kai Bakkers
Juul van Driel
Dylano Kowsoleea
Mees Prevo
Sjors van Schijndel
Lennon Swinnen
Hidde Vader
Cas van Wieringen
Jasper Stommels
Dames 1 (VSE 1)
Lynn Bettonvil
Masja Bolk
Heleen van Delft
Nathalie van der Doelen
Danique Giebels
Anke van Hertem
Marieke Ondersteijn
Marlot van Osch
Luus van Bussel
Ceciel Mulders
Melike Polat
Sabine van Doremalen
Jenny van Herpen
Vrouwen U18 1 (V18 1)
Isa Alberda
Janne Derksen
Amber Maas
Mariam Maghrbi
Noer Maghrbi
Eva Schellekens
Anne Schuurmans
Iris Thelissen
Fabien Venrooy
Maelé van Houtert
Vrouwen U16 1 (V16 1)
Yassmina Aarab
Nikki van der Ark
Helin Demirci
Femke Herrings
Anna Hoedemakers
Gwen Keurentjes
Sara Kreijkamp
Esmee Maas
Lara Pena-Guzman
Isabel Peters
Jonna Sanders
Selinay Sahin
Heren Recreanten
Enver Atmaca
Remy Blankenburgh
Wim Boon
Jos van Dartel
Jan Dijkshoorn
Marc Goedhoop
Stefan van Ham
Sietse Jorritsma
Mathijs Ketelaars
Edwin van Loon
Arjan Roest
Mike Schouwenaars
Michael Stappers
Sander van der Steen
Luuk Windmuller
Hangxing Xie
Zoran Zivkovic