AAA – test

Team

Trainer/coach: Miguel Oliviera
Derk Boer
Dik Brink
Tom Brink
Jur van Bussel
Mitchell Hendriks
Gijs van Hooft
Jelle Jorritsma
Christiaan Lommers
Andrew van Loon
Bob Petersen
Steven de Vos
Bas de Vries

 

datumtijdwed_nrthuis_ploeguit_ploegscore_thuisscore_uit
14-09-201911:452846 2528OBC X12 1EBBC X12 15329
14-09-201913:302847 2628OBC X12 3EBBC X12 2858
14-09-201914:002837 1059Almonte M20 2EBBC M20 14055
14-09-201915:152828 2028OBC X14 1EBBC X14 15841
14-09-201917:152222 637EBV Baros VSE 2EBBC VSE 15159
14-09-201918:152831 1561Ardito M16 1EBBC M16 13893
14-09-201919:002817 385Yellow Sox MSE 1EBBC MSE 25534
15-09-201911:002795 2689JRC X10 1EBBC X10 11060
15-09-201915:302852 1876Den Dungk V18 1EBBC V18 12761
21-09-201909:152795 2667EBBC X10 1Vlijmscherp SVH X10 13031
21-09-201910:452847 2615EBBC X12 2JRC X12 23422
21-09-201910:452828 2029EBBC X14 1BC Lieshout X14 126106
21-09-201912:302852 1857EBBC V18 1BC LIESHOUT V18 13839
21-09-201912:302817 339EBBC MSE 2BC Bumpers MSE 17164
21-09-201914:152804 341EBBC MSE 3B.C. Waldric MSE 16483
21-09-201916:002837 1103EBBC M20 1Den Dungk M20 14247
21-09-201916:002846 2386EBBC X12 1BC Langstraat Shooters X12 1500
21-09-201918:152222 3667EBBC VSE 1Uitsmijters VSE 14455
21-09-201920:152208 2843EBBC MSE 1Vido MSE 16956
28-09-201909:302795 2728Oirschot X10 1EBBC X10 14927
28-09-201911:002828 2070Oirschot X14 1EBBC X14 113728
28-09-201911:152208 2929The Black Eagles MSE 2EBBC MSE 16877
28-09-201913:152852 1883The Black Eagles V18 1EBBC V18 11541
28-09-201918:452804 213Barons MSE 2EBBC MSE 35753
28-09-201919:002222 1360BV Orca's VSE 1EBBC VSE 16541
29-09-201910:002846 2590Gennep Cougars X12 2EBBC X12 13846
29-09-201912:152831 1602Springfield M16 1EBBC M16 17740
29-09-201915:452817 203Springfield MSE 2EBBC MSE 26852
05-10-201909:302795 2649The Black Eagles X10 1EBBC X10 12850
05-10-201909:302846 2483The Black Eagles X12 1EBBC X12 16522
05-10-201913:302804 232Eastwood Tigers MSE 1EBBC MSE 38772
05-10-201915:152847 2476Akros X12 1EBBC X12 25237
05-10-201917:002828 2193Akros X14 1EBBC X14 17550
05-10-201918:152208 1166EBBC MSE 1BC Kimbria MSE 16337
05-10-201920:152222 4859EBBC VSE 1BV Wyba VSE 1020
05-10-201921:152817 422BV Schijndel MSE 1EBBC MSE 26061
06-10-201912:302837 1106Jumping Giants M20 1EBBC M20 15657
DatumTijdThuisUit
11-04-202011:15Barons X10 2EBBC X10 1
11-04-202011:15B.C. Waldrc X14 1EBBC X14 1
11-04-202013:00BBF MIGLIORE MSE 1EBBC MSE 3
18-04-202010:45EBBC X12 2BV Schijndel X12 2
18-04-202010:45EBBC V18 1Barons V18 1
18-04-202012:30EBBC X14 1Oirschot X14 2
18-04-202012:30EBBC MSE 2Yellow Sox MSE 1
18-04-202014:15EBBC MSE 3Scheldesport Basketball MSE 1
18-04-202014:15EBBC M16 1Oirschot M16 1
18-04-202016:00EBBC M20 1E.B.C.G. M20 1
18-04-202018:15EBBC MSE 1BC Langstraat Shooters MSE 1
02-05-202012:00EBBC X12 2EVBV Octopus X12 1
02-05-202012:00EBBC M16 1Vlijmscherp SVH M16 2
02-05-202016:00Attacus MSE 3EBBC MSE 3
09-05-202018:00Jumpers '76 MSE 1EBBC MSE 2
10-05-202012:00Fanatics '71 MSE 1EBBC MSE 2
30-06-202008:30EBBC MSE 1OBC MSE 1
30-06-202008:30JRC MSE 1EBBC MSE 1
30-06-202008:30EBBC MSE 1Maastricht Knights MSE 1
30-06-202008:30EBBC VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 3
30-06-202008:30B.V. Batouwe VSE 2EBBC VSE 1
30-06-202009:15EBBC X10 1Barons X10 2
30-06-202010:45EBBC X12 1BC LIESHOUT X12 1
30-06-202010:45EBBC V18 1BC LIESHOUT V18 1
30-06-202011:00Barons X14 2EBBC X14 1
30-06-202012:00Simple Dribble X10 1EBBC X10 1
30-06-202012:30EBBC X12 1Yellow Sox X12 1
30-06-202012:30JRC X12 1EBBC X12 1
30-06-202012:30BC Heeze X12 1EBBC X12 2
30-06-202012:30EBBC X14 1High Five X14 4
30-06-202012:30EBBC MSE 2Achilles '71 MSE 1
30-06-202012:30EBBC MSE 2B.C. Virtus MSE 2
30-06-202012:30Jumping Giants M20 1EBBC M20 1
30-06-202012:45Agathos V18 1EBBC V18 1
30-06-202013:35Biks Shots X14 2EBBC X14 1
30-06-202013:45EVBV Octopus X12 1EBBC X12 2
30-06-202014:15EBBC MSE 3E.L.B.C. MSE 1
30-06-202014:15EBBC MSE 3BBF MIGLIORE MSE 1
30-06-202014:15EBBC M16 1Agathos M16 1
30-06-202014:15EBBC V18 1BC Kimbria V18 1
30-06-202015:15B.C. Virtus MSE 3EBBC MSE 3
30-06-202015:30Yellow Sox M20 1EBBC M20 1
30-06-202015:45Den Dungk M16 1EBBC M16 1
30-06-202015:45Barons VSE 1EBBC VSE 1
30-06-202016:00EBBC X12 2Vido X12 1
30-06-202016:00EBBC M20 1Almonte M20 2
30-06-202016:15BV Schijndel X12 1EBBC X12 1
30-06-202016:30Vlijmscherp SVH M16 2EBBC M16 1
30-06-202017:00OBC X12 2EBBC X12 2
30-06-202017:30E.B.C.G. MSE 1EBBC MSE 3
30-06-202018:00WBB Giants X10 1EBBC X10 1
30-06-202020:00BC LIESHOUT MSE 1EBBC MSE 2
30-06-202020:15EBBC VSE 1BV Groningen VSE 1
30-06-202020:15BV Volharding V18 1EBBC V18 1

 

DatumTijdThuisUit
18-04-202018:15EBBC MSE 1BC Langstraat Shooters MSE 1
30-06-202008:30EBBC MSE 1OBC MSE 1
30-06-202008:30JRC MSE 1EBBC MSE 1
30-06-202008:30EBBC MSE 1Maastricht Knights MSE 1

Geen uitslagen gevonden

DatumThuisUitUitslag
14-09-2019EBV Baros VSE 2EBBC VSE 151 - 59
21-09-2019EBBC VSE 1Uitsmijters VSE 144 - 55
28-09-2019BV Orca's VSE 1EBBC VSE 165 - 41
05-10-2019EBBC VSE 1BV Wyba VSE 10 - 20
13-10-2019Springfield VSE 1EBBC VSE 120 - 0
02-11-2019VBC Akrides VSE 1EBBC VSE 146 - 61
09-11-2019EBBC VSE 1Trajanum VSE 156 - 52
17-11-2019BC Utrecht Cangeroes VSE 3EBBC VSE 156 - 71
23-11-2019EBBC VSE 1Barons VSE 150 - 52
07-12-2019BV Groningen VSE 1EBBC VSE 146 - 54
14-12-2019EBBC VSE 1B.V. Batouwe VSE 249 - 52
11-01-2020EBBC VSE 1EBV Baros VSE 260 - 40
18-01-2020Uitsmijters VSE 1EBBC VSE 145 - 57
25-01-2020EBBC VSE 1BV Orca's VSE 157 - 46
01-02-2020BV Wyba VSE 1EBBC VSE 149 - 61
08-02-2020EBBC VSE 1Springfield VSE 165 - 53
15-02-2020EBBC VSE 1VBC Akrides VSE 165 - 42
08-03-2020Trajanum VSE 1EBBC VSE 157 - 53
30-06-2020EBBC VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 30 - 0
30-06-2020B.V. Batouwe VSE 2EBBC VSE 10 - 0
30-06-2020Barons VSE 1EBBC VSE 10 - 0
30-06-2020EBBC VSE 1BV Groningen VSE 10 - 0

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
21-09-2019EBBC MSE 1Vido MSE 169 - 56
28-09-2019The Black Eagles MSE 2EBBC MSE 168 - 77
05-10-2019EBBC MSE 1BC Kimbria MSE 163 - 37
12-10-2019BC EINDHOVEN MSE 1EBBC MSE 165 - 51
02-11-2019Barons MSE 1EBBC MSE 153 - 69
09-11-2019EBBC MSE 1BC Vlissingen MSE 170 - 72
17-11-2019Maastricht Knights MSE 1EBBC MSE 156 - 61
23-11-2019EBBC MSE 1TSBV Pendragon MSE 275 - 64
01-12-2019BC Langstraat Shooters MSE 1EBBC MSE 173 - 80
07-12-2019OBC MSE 1EBBC MSE 149 - 83
14-12-2019EBBC MSE 1JRC MSE 159 - 45
19-01-2020Vido MSE 1EBBC MSE 168 - 82
25-01-2020EBBC MSE 1The Black Eagles MSE 264 - 62
02-02-2020BC Kimbria MSE 1EBBC MSE 158 - 77
08-02-2020EBBC MSE 1BC EINDHOVEN MSE 181 - 62
15-02-2020EBBC MSE 1Barons MSE 167 - 55
28-02-2020TSBV Pendragon MSE 2EBBC MSE 162 - 84
07-03-2020BC Vlissingen MSE 1EBBC MSE 178 - 74
18-04-2020EBBC MSE 1BC Langstraat Shooters MSE 10 - 0
30-06-2020EBBC MSE 1OBC MSE 10 - 0
30-06-2020JRC MSE 1EBBC MSE 10 - 0
30-06-2020EBBC MSE 1Maastricht Knights MSE 10 - 0

 

Geen wedstrijden gevonden

Stand

TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1BC Vlissingen MSE 11730455
2EBBC MSE 11830203
3The Black Eagles MSE 21722170
4Barons MSE 11718-12
5Vido MSE 11818-46
6BC Langstraat Shooters MSE 11616-31
7BC Kimbria MSE 11716-31
8Maastricht Knights MSE 1161413
9TSBV Pendragon MSE 21814-109
10BC EINDHOVEN MSE 11814-96
11JRC MSE 11810-159
12OBC MSE 1186-357

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
14-09-2019Yellow Sox MSE 1EBBC MSE 255 - 34
21-09-2019EBBC MSE 2BC Bumpers MSE 171 - 64
29-09-2019Springfield MSE 2EBBC MSE 268 - 52
05-10-2019BV Schijndel MSE 1EBBC MSE 260 - 61
12-10-2019EBBC MSE 2Tantalus MSE 384 - 94
23-11-2019EBBC MSE 2BC LIESHOUT MSE 166 - 43
07-12-2019B.C. Virtus MSE 2EBBC MSE 280 - 56
14-12-2019EBBC MSE 2Jumpers '76 MSE 163 - 50
18-01-2020BC Bumpers MSE 1EBBC MSE 264 - 71
25-01-2020EBBC MSE 2Springfield MSE 256 - 59
01-02-2020EBBC MSE 2BV Schijndel MSE 154 - 45
07-02-2020Tantalus MSE 3EBBC MSE 270 - 52
15-02-2020EBBC MSE 2Fanatics '71 MSE 162 - 48
01-03-2020Achilles '71 MSE 1EBBC MSE 272 - 40
18-04-2020EBBC MSE 2Yellow Sox MSE 10 - 0
09-05-2020Jumpers '76 MSE 1EBBC MSE 20 - 0
10-05-2020Fanatics '71 MSE 1EBBC MSE 20 - 0
30-06-2020EBBC MSE 2Achilles '71 MSE 10 - 0
30-06-2020EBBC MSE 2B.C. Virtus MSE 20 - 0
30-06-2020BC LIESHOUT MSE 1EBBC MSE 20 - 0

Stand

TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Achilles '71 MSE 11426224
2Yellow Sox MSE 11422119
3B.C. Virtus MSE 21518130
4Springfield MSE 2131639
5Fanatics '71 MSE 1131479
6EBBC MSE 21414-50
7Tantalus MSE 31514-65
8Jumpers '76 MSE 11512-27
9BC LIESHOUT MSE 11512-86
10BC Bumpers MSE 1168-155
11BV Schijndel MSE 1164-208

2 weken geleden

EBBC Basketball

Nu de competitie plotseling stil ligt maken wij ons alvast op voor volgend seizoen! Iedereen wil namelijk weer (zo snel mogelijk) kunnen gaan basketballen. Zonder jullie hulp is dat helaas niet vanzelfsprekend.

Dus zijn we op zoek naar collega-vrijwilligers, die het leuk vinden om zich achter de schermen bezig te houden met één van de volgende zaken:

Materiaal & Kleding, Sponsoring, PR, Technische Zaken, Scheidsrechters, Wedstrijdsecretiaraat, Training / Coaching.

Dit is de tijd om iets terug te geven aan de club, waarvoor je speelt. Het kost slechts 1 a 2 uur per week.

Bij interesse kun je contact opnemen met Ad, Marjan, Michiel, Miquel of Jur via , dan vertellen zij je meer. We rekenen op je! 💪
... Meer...Minder...

Bekijk op Facebook