AAA – test

Team

Trainer/coach: Miguel Oliviera
Derk Boer
Dik Brink
Tom Brink
Jur van Bussel
Mitchell Hendriks
Gijs van Hooft
Jelle Jorritsma
Christiaan Lommers
Andrew van Loon
Bob Petersen
Steven de Vos
Bas de Vries

 

datumtijdwed_nrthuis_ploeguit_ploegscore_thuisscore_uit
14-09-201911:452846 2528OBC X12 1EBBC X12 15329
14-09-201913:302847 2628OBC X12 3EBBC X12 2858
14-09-201914:002837 1059Almonte M20 2EBBC M20 14055
14-09-201915:152828 2028OBC X14 1EBBC X14 15841
14-09-201917:152222 637EBV Baros VSE 2EBBC VSE 15159
14-09-201918:152831 1561Ardito M16 1EBBC M16 13893
14-09-201919:002817 385Yellow Sox MSE 1EBBC MSE 25534
15-09-201911:002795 2689JRC X10 1EBBC X10 11060
15-09-201915:302852 1876Den Dungk V18 1EBBC V18 12761
21-09-201909:152795 2667EBBC X10 1Vlijmscherp SVH X10 13031
21-09-201910:452847 2615EBBC X12 2JRC X12 23422
21-09-201910:452828 2029EBBC X14 1BC Lieshout X14 126106
21-09-201912:302852 1857EBBC V18 1BC LIESHOUT V18 13839
21-09-201912:302817 339EBBC MSE 2BC Bumpers MSE 17164
21-09-201914:152804 341EBBC MSE 3B.C. Waldric MSE 16483
21-09-201916:002837 1103EBBC M20 1Den Dungk M20 14247
21-09-201916:002846 2386EBBC X12 1BC Langstraat Shooters X12 1500
21-09-201918:152222 3667EBBC VSE 1Uitsmijters VSE 14455
21-09-201920:152208 2843EBBC MSE 1Vido MSE 16956
28-09-201909:302795 2728Oirschot X10 1EBBC X10 14927
28-09-201911:002828 2070Oirschot X14 1EBBC X14 113728
28-09-201911:152208 2929The Black Eagles MSE 2EBBC MSE 16877
28-09-201913:152852 1883The Black Eagles V18 1EBBC V18 11541
28-09-201918:452804 213Barons MSE 2EBBC MSE 35753
28-09-201919:002222 1360BV Orca's VSE 1EBBC VSE 16541
29-09-201910:002846 2590Gennep Cougars X12 2EBBC X12 13846
29-09-201912:152831 1602Springfield M16 1EBBC M16 17740
29-09-201915:452817 203Springfield MSE 2EBBC MSE 26852
05-10-201909:302795 2649The Black Eagles X10 1EBBC X10 12850
05-10-201909:302846 2483The Black Eagles X12 1EBBC X12 16522
05-10-201913:302804 232Eastwood Tigers MSE 1EBBC MSE 38772
05-10-201915:152847 2476Akros X12 1EBBC X12 25237
05-10-201917:002828 2193Akros X14 1EBBC X14 17550
05-10-201918:152208 1166EBBC MSE 1BC Kimbria MSE 16337
05-10-201920:152222 4859EBBC VSE 1BV Wyba VSE 1020
05-10-201921:152817 422BV Schijndel MSE 1EBBC MSE 26061
06-10-201912:302837 1106Jumping Giants M20 1EBBC M20 15657
DatumTijdThuisUit
01-02-202013:15EBBC MSE 2BV Schijndel MSE 1
01-02-202015:00EBBC MSE 3Eastwood Tigers MSE 1
02-02-202014:00BC Kimbria MSE 1EBBC MSE 1
07-02-202021:30Tantalus MSE 3EBBC MSE 2
08-02-202011:00The Black Eagles MSE 3EBBC MSE 3
08-02-202016:00EBBC M20 1Yellow Sox M20 1
08-02-202018:15EBBC MSE 1BC EINDHOVEN MSE 1
15-02-202011:15EBBC M20 1Jumping Giants M20 1
15-02-202012:30EBBC MSE 2Fanatics '71 MSE 1
15-02-202014:15EBBC MSE 3Attacus MSE 3
15-02-202020:15EBBC MSE 1Barons MSE 1
28-02-202021:00TSBV Pendragon MSE 2EBBC MSE 1
01-03-202013:00Achilles '71 MSE 1EBBC MSE 2
07-03-202017:30E.B.C.G. M20 1EBBC M20 1
07-03-202021:00BC Vlissingen MSE 1EBBC MSE 1
14-03-202012:30EBBC MSE 2Achilles '71 MSE 1
14-03-202014:15EBBC MSE 3E.L.B.C. MSE 1
14-03-202020:15EBBC MSE 1Maastricht Knights MSE 1
21-03-202015:15B.C. Virtus MSE 3EBBC MSE 3
21-03-202020:00BC LIESHOUT MSE 1EBBC MSE 2
22-03-202012:30Jumping Giants M20 1EBBC M20 1
28-03-202012:30EBBC MSE 2B.C. Virtus MSE 2
28-03-202014:15EBBC MSE 3BBF MIGLIORE MSE 1
28-03-202016:00EBBC M20 1Almonte M20 2
28-03-202018:15EBBC MSE 1OBC MSE 1
04-04-202015:30Yellow Sox M20 1EBBC M20 1
04-04-202017:30E.B.C.G. MSE 1EBBC MSE 3
05-04-202013:00JRC MSE 1EBBC MSE 1
11-04-202013:00BBF MIGLIORE MSE 1EBBC MSE 3
18-04-202012:30EBBC MSE 2Yellow Sox MSE 1
18-04-202014:15EBBC MSE 3Scheldesport Basketball MSE 1
18-04-202016:00EBBC M20 1E.B.C.G. M20 1
18-04-202018:15EBBC MSE 1BC Langstraat Shooters MSE 1
02-05-202016:00Attacus MSE 3EBBC MSE 3
09-05-202018:00Jumpers '76 MSE 1EBBC MSE 2
10-05-202012:00Fanatics '71 MSE 1EBBC MSE 2

 

DatumTijdThuisUit
02-02-202014:00BC Kimbria MSE 1EBBC MSE 1
08-02-202018:15EBBC MSE 1BC EINDHOVEN MSE 1
15-02-202020:15EBBC MSE 1Barons MSE 1
28-02-202021:00TSBV Pendragon MSE 2EBBC MSE 1
07-03-202021:00BC Vlissingen MSE 1EBBC MSE 1
14-03-202020:15EBBC MSE 1Maastricht Knights MSE 1
28-03-202018:15EBBC MSE 1OBC MSE 1
05-04-202013:00JRC MSE 1EBBC MSE 1
18-04-202018:15EBBC MSE 1BC Langstraat Shooters MSE 1

EBBC MSE 1 - The Black Eagles MSE 2
64 - 62

Vido MSE 1 - EBBC MSE 1
68 - 82

DatumThuisUitUitslag
14-09-2019EBV Baros VSE 2EBBC VSE 151 - 59
21-09-2019EBBC VSE 1Uitsmijters VSE 144 - 55
28-09-2019BV Orca's VSE 1EBBC VSE 165 - 41
05-10-2019EBBC VSE 1BV Wyba VSE 10 - 20
13-10-2019Springfield VSE 1EBBC VSE 120 - 0
02-11-2019VBC Akrides VSE 1EBBC VSE 146 - 61
09-11-2019EBBC VSE 1Trajanum VSE 156 - 52
17-11-2019BC Utrecht Cangeroes VSE 3EBBC VSE 156 - 71
23-11-2019EBBC VSE 1Barons VSE 150 - 52
07-12-2019BV Groningen VSE 1EBBC VSE 146 - 54
14-12-2019EBBC VSE 1B.V. Batouwe VSE 249 - 52
11-01-2020EBBC VSE 1EBV Baros VSE 260 - 40
18-01-2020Uitsmijters VSE 1EBBC VSE 145 - 57
25-01-2020EBBC VSE 1BV Orca's VSE 157 - 46
01-02-2020BV Wyba VSE 1EBBC VSE 10 - 0
08-02-2020EBBC VSE 1Springfield VSE 10 - 0
15-02-2020EBBC VSE 1VBC Akrides VSE 10 - 0
08-03-2020Trajanum VSE 1EBBC VSE 10 - 0
14-03-2020EBBC VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 30 - 0
21-03-2020Barons VSE 1EBBC VSE 10 - 0
28-03-2020EBBC VSE 1BV Groningen VSE 10 - 0
04-04-2020B.V. Batouwe VSE 2EBBC VSE 10 - 0

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
21-09-2019EBBC MSE 1Vido MSE 169 - 56
28-09-2019The Black Eagles MSE 2EBBC MSE 168 - 77
05-10-2019EBBC MSE 1BC Kimbria MSE 163 - 37
12-10-2019BC EINDHOVEN MSE 1EBBC MSE 165 - 51
02-11-2019Barons MSE 1EBBC MSE 153 - 69
09-11-2019EBBC MSE 1BC Vlissingen MSE 170 - 72
17-11-2019Maastricht Knights MSE 1EBBC MSE 156 - 61
23-11-2019EBBC MSE 1TSBV Pendragon MSE 275 - 64
01-12-2019BC Langstraat Shooters MSE 1EBBC MSE 173 - 80
07-12-2019OBC MSE 1EBBC MSE 149 - 83
14-12-2019EBBC MSE 1JRC MSE 159 - 45
19-01-2020Vido MSE 1EBBC MSE 168 - 82
25-01-2020EBBC MSE 1The Black Eagles MSE 264 - 62
02-02-2020BC Kimbria MSE 1EBBC MSE 10 - 0
08-02-2020EBBC MSE 1BC EINDHOVEN MSE 10 - 0
15-02-2020EBBC MSE 1Barons MSE 10 - 0
28-02-2020TSBV Pendragon MSE 2EBBC MSE 10 - 0
07-03-2020BC Vlissingen MSE 1EBBC MSE 10 - 0
14-03-2020EBBC MSE 1Maastricht Knights MSE 10 - 0
28-03-2020EBBC MSE 1OBC MSE 10 - 0
05-04-2020JRC MSE 1EBBC MSE 10 - 0
18-04-2020EBBC MSE 1BC Langstraat Shooters MSE 10 - 0

 

Geen wedstrijden gevonden

Stand

TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1BC Vlissingen MSE 11426409
2EBBC MSE 11322135
3The Black Eagles MSE 2141685
4BC Langstraat Shooters MSE 11212-48
5Maastricht Knights MSE 1121227
6Barons MSE 11312-27
7BC EINDHOVEN MSE 11312-21
8BC Kimbria MSE 11412-37
9Vido MSE 11310-94
10TSBV Pendragon MSE 21310-47
11JRC MSE 1148-136
12OBC MSE 1136-246

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
14-09-2019Yellow Sox MSE 1EBBC MSE 255 - 34
21-09-2019EBBC MSE 2BC Bumpers MSE 171 - 64
29-09-2019Springfield MSE 2EBBC MSE 268 - 52
05-10-2019BV Schijndel MSE 1EBBC MSE 260 - 61
12-10-2019EBBC MSE 2Tantalus MSE 384 - 94
23-11-2019EBBC MSE 2BC LIESHOUT MSE 166 - 43
07-12-2019B.C. Virtus MSE 2EBBC MSE 280 - 56
14-12-2019EBBC MSE 2Jumpers '76 MSE 163 - 50
18-01-2020BC Bumpers MSE 1EBBC MSE 264 - 71
25-01-2020EBBC MSE 2Springfield MSE 256 - 59
01-02-2020EBBC MSE 2BV Schijndel MSE 10 - 0
07-02-2020Tantalus MSE 3EBBC MSE 20 - 0
15-02-2020EBBC MSE 2Fanatics '71 MSE 10 - 0
01-03-2020Achilles '71 MSE 1EBBC MSE 20 - 0
14-03-2020EBBC MSE 2Achilles '71 MSE 10 - 0
21-03-2020BC LIESHOUT MSE 1EBBC MSE 20 - 0
28-03-2020EBBC MSE 2B.C. Virtus MSE 20 - 0
18-04-2020EBBC MSE 2Yellow Sox MSE 10 - 0
09-05-2020Jumpers '76 MSE 1EBBC MSE 20 - 0
10-05-2020Fanatics '71 MSE 1EBBC MSE 20 - 0

Stand

TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Yellow Sox MSE 11220128
2Achilles '71 MSE 11018139
3Springfield MSE 21012-8
4B.C. Virtus MSE 2111267
5Fanatics '71 MSE 1111278
6EBBC MSE 21010-23
7BC LIESHOUT MSE 111101
8Tantalus MSE 31210-71
9BC Bumpers MSE 1128-69
10Jumpers '76 MSE 1116-87
11BV Schijndel MSE 1124-155

2 dagen geleden

EBBC Basketball

EBBC Dames 1 wint van de koploper en EBBC Heren 1 ontsnapt tegen The Black Eagles, dus het feest gaat verder in de kantine. ... Meer...Minder...

Bekijk op Facebook

1 week geleden

EBBC Basketball

Zowel EBBC Dames 1 als EBBC Heren 1 boekten dit weekend een overtuigende (uit)overwinning. Dames 1 won van de nummer twee op de ranglijst en klimt omhoog, terwijl Heren 1 de lengte van Veldhoven de gehele wedstrijd de baas was. ... Meer...Minder...

Bekijk op Facebook

2 weken geleden

EBBC Basketball

Ondanks een korte voorbereiding (van één week) zijn EBBC Dames 1 het nieuwe jaar winnend begonnen. ... Meer...Minder...

Bekijk op Facebook