Wedstrijdschema

Het schema is vrijgegeven maar er kunnen altijd nog wedstrijden wijzigen, blijf daarom de website en app in de gaten houden.

DatumTijdThuisUit
19-10-201916:00EBBC M16 1Agathos M16 1
19-10-201918:15EBBC VSE 1De Groene Uilen VSE 1
26-10-201918:15Scheldesport Basketball MSE 1EBBC MSE 3
02-11-201910:00EBBC X12 1Gennep Cougars X12 2
02-11-201910:00EBBC X14 1Oirschot X14 1
02-11-201911:45EBBC M20 1BV Wyba M20 2
02-11-201911:45EBBC V18 1The Black Eagles V18 1
02-11-201913:30EBBC X10 1Oirschot X10 1
02-11-201913:30EBBC M16 1Springfield M16 1
02-11-201916:00Attacus MSE 3EBBC MSE 3
02-11-201920:00Barons MSE 1EBBC MSE 1
09-11-201914:30Agathos M16 1EBBC M16 1
09-11-201920:15EBBC MSE 1BC Vlissingen MSE 1
16-11-201911:30Springfield X10 1EBBC X10 1
16-11-201912:00Slamdunk '97 X14 1EBBC X14 1
16-11-201912:30E.B.C.G. X12 2EBBC X12 2
16-11-201913:00BC Langstraat Shooters M16 1EBBC M16 1
16-11-201914:00E.L.B.C. MSE 1EBBC MSE 3
16-11-201916:15Springfield V18 1EBBC V18 1
16-11-201918:00BV Schijndel X12 1EBBC X12 1
17-11-201913:30BC Heeze M20 1EBBC M20 1
17-11-201917:00Maastricht Knights MSE 1EBBC MSE 1
23-11-201911:00EBBC X12 2Akros X12 1
23-11-201912:30EBBC X12 1The Black Eagles X12 1
23-11-201912:30EBBC MSE 2BC LIESHOUT MSE 1
23-11-201914:15EBBC MSE 3B.C. Virtus MSE 3
23-11-201914:15EBBC M20 1Jumping Giants M20 1
23-11-201916:00EBBC X10 1The Black Eagles X10 1
23-11-201916:00EBBC X14 1Akros X14 1
23-11-201918:15EBBC MSE 1TSBV Pendragon MSE 2
01-12-201919:45BC Langstraat Shooters MSE 1EBBC MSE 1
07-12-201913:30BC Langstraat Shooters X12 1EBBC X12 1
07-12-201914:30BC Lieshout X14 1EBBC X14 1
07-12-201915:15OBC MSE 1EBBC MSE 1
07-12-201916:15BC LIESHOUT V18 1EBBC V18 1
07-12-201917:00B.C. Virtus MSE 2EBBC MSE 2
08-12-201914:15Den Dungk M20 1EBBC M20 1
08-12-201914:30JRC X12 2EBBC X12 2
08-12-201916:00Vlijmscherp SVH X10 1EBBC X10 1
14-12-201909:15EBBC X10 1JRC X10 1
14-12-201910:45EBBC X12 2OBC X12 3
14-12-201910:45EBBC X14 1OBC X14 1
14-12-201912:30EBBC MSE 2Jumpers '76 MSE 1
14-12-201912:30EBBC V18 1Den Dungk V18 1
14-12-201914:15EBBC MSE 3E.B.C.G. MSE 1
14-12-201914:15EBBC M16 1Ardito M16 1
14-12-201916:00EBBC X12 1OBC X12 1
14-12-201916:00EBBC M20 1Almonte M20 2
14-12-201920:15EBBC MSE 1JRC MSE 1
18-01-202013:00BC Bumpers MSE 1EBBC MSE 2
18-01-202018:30B.C. Waldric MSE 1EBBC MSE 3
19-01-202013:45Vido MSE 1EBBC MSE 1
25-01-202012:30EBBC MSE 2Springfield MSE 2
25-01-202014:15EBBC MSE 3Barons MSE 2
25-01-202020:15EBBC MSE 1The Black Eagles MSE 2
01-02-202013:15EBBC MSE 2BV Schijndel MSE 1
01-02-202015:00EBBC MSE 3Eastwood Tigers MSE 1
02-02-202014:00BC Kimbria MSE 1EBBC MSE 1
07-02-202021:30Tantalus MSE 3EBBC MSE 2
08-02-202011:00The Black Eagles MSE 3EBBC MSE 3
08-02-202018:15EBBC MSE 1BC EINDHOVEN MSE 1
15-02-202012:30EBBC MSE 2Fanatics '71 MSE 1
15-02-202014:15EBBC MSE 3Attacus MSE 3
15-02-202020:15EBBC MSE 1Barons MSE 1
01-03-202013:00Achilles '71 MSE 1EBBC MSE 2
07-03-202021:00BC Vlissingen MSE 1EBBC MSE 1
14-03-202012:30EBBC MSE 2Achilles '71 MSE 1
14-03-202014:15EBBC MSE 3E.L.B.C. MSE 1
14-03-202020:15EBBC MSE 1Maastricht Knights MSE 1
20-03-202012:00TSBV Pendragon MSE 2EBBC MSE 1
21-03-202015:15B.C. Virtus MSE 3EBBC MSE 3
21-03-202020:00BC LIESHOUT MSE 1EBBC MSE 2
28-03-202012:30EBBC MSE 2B.C. Virtus MSE 2
28-03-202014:15EBBC MSE 3BBF MIGLIORE MSE 1
28-03-202018:15EBBC MSE 1OBC MSE 1
04-04-202008:30Jumpers '76 MSE 1EBBC MSE 2
04-04-202017:30E.B.C.G. MSE 1EBBC MSE 3
05-04-202013:00JRC MSE 1EBBC MSE 1
11-04-202013:00BBF MIGLIORE MSE 1EBBC MSE 3
18-04-202012:30EBBC MSE 2Yellow Sox MSE 1
18-04-202014:15EBBC MSE 3Scheldesport Basketball MSE 1
18-04-202018:15EBBC MSE 1BC Langstraat Shooters MSE 1
10-05-202012:00Fanatics '71 MSE 1EBBC MSE 2