Jongens U18-1

Contactpersoon: Rini Hendriks

img-20160918-wa0000

JONGENS U18-1 (J8 1)
COACH  111500619 Rini Hendriks
ASSISTENT  111501174 Marco Braken
ASSISTENT  116301305 Antwan Hoedemakers
BEGELEIDER
JU18-1  116301408 Komla Ali 09-09-99
JU18-1  116301065 Arsen Danhoxha 06-04-99
JU18-1  116400729 Duncan van de Goor 26-12-99
JU18-1  116301208 Christjan Hoedemakers 28-10-00
JU18-1  118300507 Sil Kwaspen 25-10-00
JU18-1  116301238 Mick Lefeber 15-05-00
JU18-1  116301175 Ward Schaveling 17-02-00
JU18-1  116301335 Bas Vissers 22-05-99
JU18-1  116400575 Davy Wittenberg 02-03-99
JU18-1  116301321 Barlas Dilekoglu 16-12-02

sep
15
za
Wedstrijd 1019-3258 EBBC V18 1 – Landslake Lions V18 1 @ Sporthal Zuid
sep 15 @ 14:45 – 16:45

EBBC V18 1 – Landslake Lions V18 1

Sporthal Zuid
Platostraat 2
‘S-HERTOGENBOSCH

sep
22
za
Wedstrijd 1019-3268 Almonte V18 1 – EBBC V18 1 @ De Eckart
sep 22 @ 10:30 – 12:30

Almonte V18 1 – EBBC V18 1

De Eckart
Weegschaalstraat 1
EINDHOVEN

okt
6
za
Wedstrijd 1019-3278 BC APOLLO Amsterdam V18 1 – EBBC V18 1 @ Apollohal
okt 6 @ 18:00 – 20:00

BC APOLLO Amsterdam V18 1 – EBBC V18 1

Apollohal
Apollolaan 4
AMSTERDAM

okt
20
za
Wedstrijd 1019-3277 Utrecht Cangeroes V18 1 – EBBC V18 1 @ Sporthal Lunetten
okt 20 @ 08:30 – 10:30

Utrecht Cangeroes V18 1 – EBBC V18 1

Sporthal Lunetten
Zwarte Woud 201
UTRECHT

okt
27
za
Wedstrijd 1019-3364 EBBC V18 1 – B.Z. ’72 V18 1 @ Sporthal Zuid
okt 27 @ 16:00 – 18:00

EBBC V18 1 – B.Z. ’72 V18 1

Sporthal Zuid
Platostraat 2
‘S-HERTOGENBOSCH

nov
3
za
Wedstrijd 1019-3276 Attacus V18 1 – EBBC V18 1 @ Zwijsen
nov 3 @ 08:30 – 10:30

Attacus V18 1 – EBBC V18 1

Zwijsen
Pr W Alexander Sportprk 15
VEGHEL

nov
10
za
Wedstrijd 1019-3331 EBBC V18 1 – Celeritas-Donar V18 1 @ Sporthal Zuid
nov 10 @ 16:30 – 18:30

EBBC V18 1 – Celeritas-Donar V18 1

Sporthal Zuid
Platostraat 2
‘S-HERTOGENBOSCH

nov
24
za
Wedstrijd 1019-3275 Peatminers V18 1 – EBBC V18 1 @ De Stamper
nov 24 @ 16:15 – 18:15

Peatminers V18 1 – EBBC V18 1

De Stamper
Schout Doddestraat 11
VRIEZENVEEN

dec
1
za
Wedstrijd 1019-3274 Dozy BV Den Helder V18 1 – EBBC V18 1 @ Sportlaan
dec 1 @ 16:00 – 18:00

Dozy BV Den Helder V18 1 – EBBC V18 1

Sportlaan
Sportlaan 58
DEN HELDER

dec
8
za
Wedstrijd 1019-3285 EBBC V18 1 – Binnenland V18 1 @ Sporthal Zuid
dec 8 @ 14:45 – 16:45

EBBC V18 1 – Binnenland V18 1

Sporthal Zuid
Platostraat 2
‘S-HERTOGENBOSCH